Редуктори пропан

Tomasetto Achille розробляє та виробляє редуктори для автомобільних пропан-бутанових та метанових систем. В асортименті Tomasetto є редуктори як для традиційного ГБО 2 покоління так і для систем впорскування (ГБО 4 покоління).

На сьогоднішній день редуктор Tomasetto використовується у кожному третьому автомобілі, що працює на газовому паливі. А справжній бестселер серед них – редуктор Tomasetto AT09 Alaska, який по праву можна назвати одним з найпопулярніших на ринку.

Компанія постійно модернізує та вдосконалює свою продукцію, пропонуючи нові моделі редукторів Tomasetto. А модельний ряд дозволяє вибрати редуктор Tomasetto для будь якого сучасного автомобіля, адже у виробника у програмі є моделі від 125 до 373 к.с. У більшості випадків це з достатнім запасом покриває вимоги по потужності та продуктивності. А для надпотужних двигунів завжди можна встановити 2 редуктори Tomasetto, що забезпечить стабільну роботу ГБО навіть у граничних режимах. При цьому редуктори Tomasetto проходять перевірку та налаштування на заводі і не вимагають додаткових регулювань при монтажі ГБО на автомобіль.

Враховуючи популярність існує велика кількість підробок італійської продукції, тому рекомендується купувати тільки перевірені варіанти. В Україні купити редуктор Tomasetto можна у офіційного представника, адже тільки таким чином ви отримаєте гарантію оригінальності та якості. Крім того, такий редуктор Tomasetto буде ще й адаптований до газового палива невисокої якості яке часто зустрічається на заправках.


Bars Phone Tick Company arrow Pdf