Мультиклапани

Мультиклапани для пропан-бутанових балонів є основним продуктом компанії Tomasetto Achille. З виробничих конвеєрів компанії сходить 1 000 000 мультиклапанів під торговою маркою Tomasetto за рік. І такий об'єм свідчить про високу якість продукції та не аби яку її популярність у світі. Мультиклапани Tomasetto доступні в різних моделях для всіх популярних типів балонів (циліндричні, тороїдальні або спеціальні версії), в декількох конфігураціях, а також, за запитом, в персоналізованих версіях.

Виробник постійно вдосконалює свою продукцію, пропонуючи нові моделі. І на сьогоднішній день найактуальнішими версіями мультиклапанів є Tomasetto AT00 SPRINT та Tomasetto AT02 SPRINT. Ці моделі мають велику кількість захисних та функціональних механізмів, а мультиклапан Tomasetto AT02 SPRINT повністю відповідає сучасним європейським правилам ECE 67R-01 і R10.

Мультиклапан Tomasetto AT02 SPRINT має обмежувач наповнення, клапан скидання надлишкового тиску, швидкісний клапан, зворотній клапан, ручний вентиль, термоплавкий (пожежний) клапан, електромагнітний клапан. І всі ці клапани забезпечують абсолютно безпечну експлуатації автогазової системи.

Серед продукції також є мультиклапани для потужних автогазових систем. А купити мультиклапан Tomasetto в Україні можна у офіційного представника, адже тільки таким чином ви отримаєте гарантію оригінальності та якості. І якщо найбільш популярні моделі мультиклапанів Tomasetto завжди є у наявності, то деякі спеціальні версії можна замовити і їх доставлять у найкоротший термін.


Bars Phone Tick Company arrow Pdf