Tomasetto: червоне = оригінальне

Компанія Tomasetto постійно вдосконалює свою продукцію. При цьому враховуються всі побажання споживачів та технічних спеціалістів, компаній дистриб’юторів. Саме таким чином вдається отримати продукт який задовольнить всі потреби клієнта, та буде повністю відповідати вимогам ринку де продається. В результаті споживач отримує оригінальний і якісний продукт з повною гарантією і підтримкою від виробника.

Але не завжди новий продукт чи нововведення сприймаються адекватно, а у деяких випадках може навіть виникнути непорозуміння, як наприклад сталось з ремкомплектом редукторів AT09 Alaska / AT09 Alaska Super. Поява червоної мембрани у комплекті викликала плітки про не оригінальність. Але для забезпечення нормальної і безперебійної роботи ГБО ми завжди рекомендуємо використовувати тільки оригінальну продукцію. І акцентуємо увагу, що в продажу є 2 різних але оригінальних ремкомплекти Tomasetto для редукторів AT09 Alaska / AT09 Alaska Super. У базовій версії використовується чорна мембрана, а з 2016 року пропонується ще й ремкомплект з мембраною червоного кольору.

Мембрани червоного кольору в АТ09 застосовуються тільки для українського ринку, і є плодом довгої кропіткої спільної роботи інженерів Tomasetto і інженерно-сервісної служби офіційного представника по адаптації редукторів до агресивних компонентів в українському газі. У цих мембранах використовується мембранна тканина підвищеної стійкості, яка на 100% протистоїть будь-яким домішкам в газі. Крім того, мембрани мають спеціальне посилене покриття з боку, що контактує з газом, що значно збільшує термін їх служби.

Дані ремкомплекти мають заводські артикули RGAT2090 (чорна мембрана) і RGAT2090R (червона мембрана), і можуть бути використані для обслуговування редукторів AT09 Alaska і Tomasetto AT09 Alaska Super, пропонованих під ТМ Tomasetto або ТМ GREENGAS.

Tomasetto: червоне = оригінальне

Bars Phone Tick Company arrow Pdf