Плюси і мінуси ГБО

Про користь та шкоду ГБО можна вести довгі суперечки, але ми пропонуємо вам лише деякі факти здатні переконати вас в тому, що сучасне газобалонне обладнання Tomasetto це економічність та екологічність, а головне що воно повністю безпечне за умови використання якісних і сертифікованих компонентів та професійного монтажу.

  • витрата газу на 15-20% вище бензину, але газове паливо значно дешевше;

  • відповідність найсуворішим екологічним стандартам і повна відсутність свинцю в газі;

  • газове паливо згорає без утворення нагару на свічках, клапанах і поршнях;

  • правильно налаштоване газобалонне обладнання покращує роботу двигуна;

  • газ має більш високе октанове число, що зменшує навантаження на шатунно-поршневу групу.

image233.jpg

Переваги ГБО

Найчастіше автомобілісти, зважившись переобладнати автомобіль на газове паливо, міркують лише про поверхневі переваги. При цьому вони часто обходять стороною такі аспекти, як екологічна складова, збільшення загального пробігу (на повній заправці балона та бензобаку), збереження або навіть підвищення ресурсу деяких деталей.

До переваг ГБО можна віднести практично в два рази збільшений пробіг на сумарній заправці двома видами палива. Це буде корисно тим, хто робить далекі вояжі, але сумнівається в якості провінційного бензину.

Перемикання режимів роботи двигуна бензин/газ відбувається плавно і непомітно для водія навіть під час руху. При цьому газобалонне обладнання повністю дублює бензинову паливну систему, що значно підвищує відмовостійкість.

Один із вагомих плюсів сучасного ГБО є «продовження» життя каталітичного нейтралізатора. Важлива і мінімальна амортизація, адже при правильній експлуатації міжсервісний інтервал заміни гумотехнічних виробів становить не менше 5 років. Більш того, деякі деталі газобалонного обладнання Tomasetto можуть бути перевстановлені на інший автомобіль, де і продовжать служити ще довгий час.

Oktan_Gaz_Benzin.jpg

Недоліки ГБО

При такій великій кількості плюсів варто згадати і деякі недоліки від експлуатації автомобіля з ГБО. До них можна віднести зменшення багажного об'єму за рахунок установки циліндричного балона, їзду без запаски при установці внутрішнього тороїдального балона або незначну втрату потужності двигуна (3-5%). Втім останнє дуже легко вирішується за рахунок установки варіатора кута випередження запалювання.

Часто зустрічаються згадки про постійний «запах газу», але це скоріше перебільшення, адже правильно встановлена ​​і налаштована система ніколи не дасть такого негативного ефекту. При найменших ж проявах запаху під час експлуатації автомобіля з ГБО, подача газу повинна бути перекрита, а автомобіль відправлений на ТО для усунення несправностей.

Вигоди від ГБО

Провівши скрупульозні розрахунки можна сміливо стверджувати, що переобладнання машини на газ стає економічно вигідним, якщо ваш річний пробіг на автомобілі не менше 10 тис. км. за рік. При менших пробігах і період окупності буде великим, але ж весь цей час кожні ваші пройдені 100 км будуть давати приблизно 80-90 км дармового пробігу.

Всі принади експлуатації автомобіля з ГБО можна отримати тільки за умови вибору якісного газобалонного обладнання та його професійного монтажу. Звичайно ж, важливу роль відіграє і правильна комплектація (наприклад, підбір змішувача, діаметра форсункових штуцерів, потужності редуктора). Тут лише можна порекомендувати звертати увагу не тільки на основний вузол - блок управління, але і на інші важливі компоненти ГБО.

Що стосується ГБО Tomasetto, то однією з його основних переваг є те, що за помірною ціною ви отримаєте високоякісне італійське обладнання. А це значить що термін окупності буде для вас мінімальним і ви розпочнете економити вже з перших кілометрів пробігу.

Плюси і мінуси ГБО

Bars Phone Tick Company arrow Pdf